Gdy się rano obudziłam , moja mama weszła do pokoju .
- O dobrze że się obudziłaś , a teraz wstawaj za 2 godziny masz zakończenie roku szkolnego .
- Ok ... - nie chciało mi się strasznie wstawać .
Wstałam wzięłam , ubranie które sobie naszykowałam ( Spódnica z wysokim stanem przed kolana , biała bluzka , cieniutki pasek ,i czarne balerinki ) poszłam do łazienki umyłam się pomalowałam się i postanowiłam że coś zmienię w fryzurze , siegnełam po lokówkę którą dostałam od mamy gdy miałam manie na kręcenie włosów .
30 Godziny i cała byłam gotowa czyli 1.30 h do zakończenia roku szkolnego .
Zeszłam zrobić sobie śniadanie , stałam z otwartą lodówką 5 minut gdy zobaczyłam Coca cole i przypomniał mi się Tomek .
- Może się zdecydujesz - odezwał się tata .
- Jasnę - powiedziałam i wyjęłam mleko , potem podeszłam do szafki wziąść miskę i płatki ciniminis .
- Smacznego - powiedziałam ale nikt nie odpowiedział wszyscy byli zabiegani.
siedziałam sama przy stole a na środku akwarium z jedną rybką więc zaczęłam z nią rozmawiać .
Spojżałam na zegarek i miałam godzinę . Poszłam do pokoju po torebkę i wyszłam nic nie mówiąc .
- Magdaaaaaaaaaaaaaaaa , Magdaaaaaaaa - ktoś wołał . Odwróciłam się to wołał Tomek, stojąc obok swojego skutera . Podjechał do mnie
- masz ochotę się przejechać ze mna do sql ?
- jasne , fajny sprzęt .
- Dziękuje , fajnie wyglądasz , trzymaj kask .
- Dzięki -i wsiadłam na skuter miałam małe trudności przez obcisłą sukienkę .
***
Gdy dojechaliśmy do szkoły wszyscy na nas patrzyli a laski tak jakby chciały mnie zabić . No cóż laski już go sobie upatrzył , ta sukaa Kaśka popatrzyła na mnie wyjęła z różowej puchowej torebeczki jakieś perfumy psiknęła się nim a dokładnie wylała na siebie pół buteleczki , i przeszła obok nas i uderzyła mnie fala słodkich perfum i wtuliłam twarz w koszule Tomka gdy podniosłam oczy do góry on skrzywił się , szybko się odsunełam
- Czemu się odsunęłaś ?
- Bo się skrzywiłeś .
- Bo te niby perfumy strasznie śmierdzą .
***
Przepraszam że nie pisałam nie miałam czasu . Mam nadzieję że ta notka wam się spodoba .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz