Molo , przodem idzie dziewczyna z słuchawkami na uszach , z tyłu za nią krzyczy trochę niższa .
- Weronikaaaaaaaa ... Wiki ... Ja pier*ole zatrzymaj się !
Nic idzie dalej ..
-Wiki !!!! - wydzieram się na całe gardło , zasapana .
Odwróciła się .- Co Tak stoisz zastapana - drze się do mnie wyjmują słuchawkę .
- A nie wiem patrze sobie w deski molo .. - powiedziałam z sarkazmem
- Dobra idziemy na skejt park ? - zapytała z sarkastycznym uśmiechem ..
- Ok. - powiedziałam ze skwaszoną miną .
- Och nie krzyw się , znając życie będzie ktoś ciekawy - powiedziała rozmarzona
-Ciekawy to znaczy kto .. hmmm .. Filip ??
- FILIP JEST MÓJ !!! - i wybuchła śmiechem .
- Dobrze - i ją mocno przytuliłam .
Szłyśmy kilka minut , i rozmawiałyśmy o rodzajach muzyki i wcinałyśmy żelki .
Gdy doszłyśmy pod bramę wtedy Weronika wyjęła puder i oprószyła nim twarz , poprawiła usta bezbarwnym błyszczykiem .
- Dobra , jesteś śliczna - powiedziałam
- Nie gadaj głupot .. Ty jesteś śliczna .. ja przy tobie to ..
- Zajebista laska !! - dokończyłam za nią
- Dobra obie jesteśmy ZAJEBISTE
- spoko - i Ją przytuliłam
- To jak wchodzimy ?
- Wchodzimy !!
***
Mam nadzieje że wam się spodoba , przepraszam że notka taka krótka , niedługo nowa będzie proszę żebyście dodawali się do obs. i dawanie komentarzy . Dedykuję Tą Notkę Mojej NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE OLI K. ;** Ciesz się że Cię mam ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz