niedziela, 22 maja 2011

3 rozdział .

Gdy się rano obudziłam , moja mama weszła do pokoju .
- O dobrze że się obudziłaś , a teraz wstawaj za 2 godziny masz zakończenie roku szkolnego .
- Ok ... - nie chciało mi się strasznie wstawać .
Wstałam wzięłam , ubranie które sobie naszykowałam ( Spódnica z wysokim stanem przed kolana , biała bluzka , cieniutki pasek ,i czarne balerinki ) poszłam do łazienki umyłam się pomalowałam się i postanowiłam że coś zmienię w fryzurze , siegnełam po lokówkę którą dostałam od mamy gdy miałam manie na kręcenie włosów .
30 Godziny i cała byłam gotowa czyli 1.30 h do zakończenia roku szkolnego .
Zeszłam zrobić sobie śniadanie , stałam z otwartą lodówką 5 minut gdy zobaczyłam Coca cole i przypomniał mi się Tomek .
- Może się zdecydujesz - odezwał się tata .
- Jasnę - powiedziałam i wyjęłam mleko , potem podeszłam do szafki wziąść miskę i płatki ciniminis .
- Smacznego - powiedziałam ale nikt nie odpowiedział wszyscy byli zabiegani.
siedziałam sama przy stole a na środku akwarium z jedną rybką więc zaczęłam z nią rozmawiać .
Spojżałam na zegarek i miałam godzinę . Poszłam do pokoju po torebkę i wyszłam nic nie mówiąc .
- Magdaaaaaaaaaaaaaaaa , Magdaaaaaaaa - ktoś wołał . Odwróciłam się to wołał Tomek, stojąc obok swojego skutera . Podjechał do mnie
- masz ochotę się przejechać ze mna do sql ?
- jasne , fajny sprzęt .
- Dziękuje , fajnie wyglądasz , trzymaj kask .
- Dzięki -i wsiadłam na skuter miałam małe trudności przez obcisłą sukienkę .
                                                                           ***
Gdy dojechaliśmy do szkoły wszyscy na nas patrzyli a laski tak jakby chciały mnie zabić . No cóż laski już go sobie upatrzył , ta sukaa Kaśka popatrzyła na mnie wyjęła z różowej puchowej torebeczki jakieś perfumy psiknęła się nim a dokładnie wylała na siebie pół buteleczki , i przeszła obok nas i uderzyła mnie fala słodkich perfum i wtuliłam twarz w koszule Tomka gdy podniosłam oczy do góry on skrzywił się , szybko się odsunełam
- Czemu się odsunęłaś ?
- Bo się skrzywiłeś .
- Bo te niby perfumy strasznie śmierdzą .
                                                                           ***
Przepraszam że nie pisałam nie miałam czasu . Mam nadzieję że ta notka wam się spodoba .

wtorek, 17 maja 2011

2 rozdział .


Stojąc pod bramą skejt parku , zdenerwowana patrzyłam jak Wiktoria patrzy na mnie i zachęca mnie do przejścia przez nią .
- Wiki , Ja nie chcę .. boje się . - powiedziałam 
- Och nie pękaj , chce Cie tylko nauczyć jeździć na desce .- odpowiedziała 
- Nie wiem .. 
Podeszła do mnie , a ja się cofnełam i przywaliłam w kogoś plecami , gdy się odwróciłam zobaczyłam że to Michał .
- Cześć Magda , nic Ci nie jest ? - zapytał mnie 
- Hej - uśmiechnęłam się - nic , przepraszam to wszystko przez nią - i wskazałam na Wiktorie która miała minę niewiniątka .
- Moja ?? Ja cię pochałam na Michała ? 
- Nie - i się skrzywiłam , a Ona triumfalnie się uśmiechnęła .
Michał tylko się przyglądał i szeroko się do mnie uśmiechał .
- co się tak szczerzysz ? - póściłam mu oczko .
- bo lubię .. a szczególnie do takich dwóch ładnych dziewczyn - i przybił piątkę z przejeżdżającym obok Filipem , który gdy zobaczył Wiki zrobił 8 i zawrócił .
- Cześć Kochanie - powiedział do Wik. i Ją namiętnie pocałował .
- Dobra ja wam nie przeszkadzam - powiedziałam .
- Ja też - powiedział Michał i oczy mu rozbłysły .
- Madziu ??
- Tak , Michałku ?? - i wybuchliśmy śmiechem . 
- Pójdziemy razem do kawiarni na Wu ze tki . ? 
- Pewnie kocham je ! - i rzuciłam mu się na szyje .
- Przepraszam zbyt gwałtownie zareagowałam . - powiedziałam
- Nic nie szkodzi możesz tak częściej - i się uśmiechnął. 
Wtedy zobaczył to Mikołaj który wracał pewnie z próby do musicalu . Skrzywił się widać było że spodobało mu się to . Podszedł do nas ..
- Siemka . 
- Hej - odpowiedziałam równo z Michałem , co wywołało u nas napad śmiechu , gdy się uspokoiliśmy Mikołaj powiedział ; 
- Madziu ładnie się śmiejesz - i uśmiechnął się uroczo . 
- Dziękuje , chodź Ja tak nie uważam .
- Rzeczywiście zgodzę się z Mikołajem . - powiedział Michał  , wtedy Wiki oddchrząkneła .
- Madziu to wiesz ja idę do Filipa. .. przepraszam 
- nie no spoko - i póściłam jej oko 
i pojechała z Filipem na deskach . Spojrzałam na zegarek .
- To już 2 ??!! - wydarłam się 
- O nie niestety muszę lecieć , wybacz Madziu jakby co to wieczorem pogadamy na gg . - powiedział Mikołaj . 
- Dobra papa - pomachałam mu jak biegł .
- Naprawdę musisz iść ? - zapytał mnie smutno Michał 
- Nie , chciałam go spławić , przecież idziemy na Wu ze tki - uśmiechnęłam się . 
- Ooo .. nieźle myślisz - i wystawił rękę żeby przybiła mu piątkę i przybiłam mu ją wtedy On wplótł palce w moje .
- Co Robisz ? - zapytałam 
- Wybacz , może masz ochotę iść ze mną za rękę ?
- hmm .. ( udaję że myślę ) pewnie , nie widzę w tym nic złego - uśmiechnęłam się do niego , wtedy On nagle ożył i podniósł deskę zdjął plecak . 
- Potrzymasz ? - zapytał i podał mi ramię od plecaka . 
- Pewnie - złapałam  i się uśmiechnęłam , schował deskę do plecaka . 
- Widzisz świetnie nam poszło i nawet nie puściłem twojej ręki . Tylko się uśmiechnęłam . 
                                                                                 ***
Dotarliśmy pod cukiernie , weszliśmy do środka i zobaczyłam w rogu cukierni bardzo ładnego chłopaka , tak się na niego zagapiłam że potknęłam się o wycieraczkę , wtedy podniósł wzrok i słodko się uśmiechnął , wtedy Mikołaj powiedział ; 
- Magda , przepraszam Cię ale muszę lecieć , wybacz .. 
- Nic nie szkodzi , ważne że mnie tu odprowadziłeś - uśmiechnęłam się . 
- Przepraszam - powiedział smutno 
- Pójdziemy razem , kiedy indziej , nie smuć się .
Przytuliłam go na pożegnanie , i poleciał ., zdążyłam mu pomachać . 
Siadłam blisko Tamtego chłopaka wtedy podszedł do mnie kelner . 
- Co podać ? - zapytał 
- Wielką wu ze tkę i duża szklankę pepsi . - uśmiechnęłam się  , wtedy z zaciekawieniem spojrzał na mnie Śliczny chłopak . 
- dobrze - i też się uśmiechnął kelner .
Wtedy podszedł do mnie ten chłopak 
- Cześć jestem Tomek .
- Hej Magda . 
- Czy mogę z tobą usiąść i zjeść , bo siedzę sam i ty sama a raźniej we dwoje .
- Pewnie - wtedy kelner przyniósł moje zamówienie 
- no proszę proszę takie wielkie ciastko dla takiej drobnej dziewczyny ? - zapytał ze śmiechem 
- oj tam oj tam .. lubię te ciastka - uśmiechnęłam się - gdzie mieszkasz ? - zapytałam 
-  za rogiem , niedawno się przeprowadziłem a ty ? 
- Ja też za rogiem , super jesteśmy sąsiadami - uśmiechnęłam się 
- Ja też się cieszę - odpowiedział ze słodkim uśmiechem .
Gadaliśmy trochę , poznaliśmy się dowiedziałam się że chodzimy razem do sql tyle że do równoległych klas ja jestem w "a " on w ''b'' lubimy większość rzeczy tych samych . 
- Kelner , rachunek - zawołałam 
- proszę - podał mi , rachunek wynosił 10 zł gdy chciałam zapłacić zjawił się Mikołaj 
- Madziu , przecież to cukiernia mojej mamy nie musisz płacić - spojrzał na mojego towarzysza - twój kolega też nie - uśmiechnął się - Madziu masz ochotę na jeszcze jedno ciastko ze mną ? - wkurzał mnie mam go czasem dość jest sympatyczny ale ..
-Wiesz jedno mi starczy wybacz .. - odp. 
- To może kiedy indziej - pow. pewny siebie .
- Możliwe - powiedział po cichu Tomek , tak żeby nie usłyszał Mikołaj 
- Dobra idziemy pa - powiedziałam i wyszłam . 
Gdy wyszliśmy Tomek zapytał mnie :
- Czy on liczy na coś więcej ? 
- Nie wiem .. ale na pewno to się nie zdarzy .. nie będę z nim .. o to mój dom .. 
- ja mieszkam w tamtym białym - pokazał na 3 dom od mojego . 
- pa ,dziekuje za mily dzien - powiedziałam 
- dziękuje i nawzajem .
Weszłam do domu ... zapaliłam światło , przebrałam się w piżamę poszłam do łazienki i weszłam do wanny myślałam o Tomku , Michale i Miłoszu , wyszłam z wanny i weszłam na kompa miałam milion wiadomości na gg , głównie od Wiki , Michała i Miłosza ale i jedna od nieznajomego 
- " Dziękuje ci za to że spędziłem taki cudowny dzień , i nie siedziałem sam w domu buziaki Tomek " 
uśmiechnęłam się i odpisałam '' Niema za co , mam nadzieję że się jeszcze lepiej poznamy " wyłączyłam komputer położyłam się spać i zasnęłam .. 

                                                                            ***
Mam nadzieje że wam się spodoba ;)) dziś jest notka trochę dłuższa , mam nadzieje że będzie dochodzić czytelników ;) i proszę o komentowanie ;) chętnie poczytam również wasze blogi ;*

poniedziałek, 16 maja 2011

1 rozdział .

Molo , przodem idzie dziewczyna z słuchawkami na uszach , z tyłu za nią krzyczy trochę niższa .
- Weronikaaaaaaaa ... Wiki ... Ja pier*ole zatrzymaj się !
Nic idzie dalej ..
-Wiki !!!! - wydzieram się na całe gardło , zasapana .
Odwróciła się .- Co Tak stoisz zastapana - drze się do mnie wyjmują słuchawkę .
- A nie wiem patrze sobie w deski molo .. - powiedziałam z sarkazmem
- Dobra idziemy na skejt park ? - zapytała z sarkastycznym uśmiechem ..
- Ok. - powiedziałam ze skwaszoną miną .
- Och nie krzyw się , znając życie będzie ktoś ciekawy - powiedziała rozmarzona
-Ciekawy to znaczy kto .. hmmm .. Filip ??
- FILIP JEST MÓJ !!! - i wybuchła śmiechem .
- Dobrze - i ją mocno przytuliłam .
   Szłyśmy kilka minut , i rozmawiałyśmy o rodzajach muzyki i wcinałyśmy żelki .
Gdy doszłyśmy pod bramę wtedy Weronika wyjęła puder i oprószyła nim twarz , poprawiła usta bezbarwnym błyszczykiem .
- Dobra , jesteś śliczna - powiedziałam
- Nie gadaj głupot .. Ty jesteś śliczna .. ja przy tobie to ..
- Zajebista laska !! - dokończyłam za nią
- Dobra obie jesteśmy ZAJEBISTE
- spoko - i Ją przytuliłam
- To jak wchodzimy ?
- Wchodzimy !!


                                                                        ***
Mam nadzieje że wam się spodoba , przepraszam że notka taka krótka , niedługo nowa będzie proszę żebyście  dodawali się do obs. i dawanie komentarzy . Dedykuję Tą Notkę Mojej NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE OLI K. ;** Ciesz się że Cię mam ;D

Przedstawienie Bohaterów

Magda 


16 lat , wielkie niebieskie oczy i długie ciemne włosy .
Uwielbia grać na gitarze , malować się .
Zawsze modnie ubrana ,  często robi fotki .
Marzy jej się wielka kariera , pies i Wspaniała Miłość ..
Czy ją znajdzie ?? Czy będzie umiała podjąć decyzje ..
( Główna bohaterka )












Weronika 


16 lat , brązowe oczy , ciemne włosy .
Nic tak nie kocha jak taniec no chyba że swojego chłopaka Filipa .
Uwielbia się malować i spędzać czas na zakupach z Magdą .
Jeździ na desce od kilku lat .
W przyszłości chce zostać albo tancerką albo sławną Skejtówką  .
( najlepsza przyjaciółka Magdy )








Kasia 


Błękitne oczy , blond włosy , ostry makijaż wyzywające ciuchy i do tego 16 lat , chodzi do klasy z Magdą i Weroniką , i nienawidzi ich . Jedyne co mogła by robić to chodzić cały czas na zakupy. Lubi być w centrum uwagi , pragnie zdobyć Filipa .
Marzy by zostać modelką .












Michał


Brązowe oczy , Brązowe włosy i wysoki.
Kocha grać na pianinie i kocha Magdę .
Przyjaźni się z Filipem , uwielbia jeździć na desce.
Marzy by Magda go dostrzegła oraz żeby udało się mu zostać Wielkim Skejtem ;)








Filip


Chłopak Wiki , Ciemne włosy i jasne oczy , bardzo wysooki.
Kocha Wiki , i jazdę na desce .
Przyjaźni się z Michałem , chcę pomóc kumplowi zdobyć Magdę ,
i chcę pozbyć się natrętnej Kasi .
Marzy aby , zostać aktorem .












Mikołaj 

Jasne włosy , ciemne oczy , średniego wzrostu.
Podoba mu się Magda ,  uwielbia śpiewać .
Jest bogaty , naśmiewa się ze skejterów .
Marzy by zostać wielkim piosenkarzem , oraz
żeby nagrać duet z Magdą.












Tomek




śliczny , brązowe oczy i jasne włosy hmm..
nie złe z niego ziółko pragnie zdobyć Magdę do swojej kolekcji .
Udaje niewinnego bo wie że Magda ma bardzo dobre serce .
Podoba mu się też Kasia i Weronika ;).
Marzy by mieć własny warsztat samochodowy .









Którego z nich Magda wybierze , czy uda się Kasi uwieść Filipa , Co na to Weronika ? Jeżeli chcesz się dowiedzieć zapraszam do czytania ;)